Ile kosztuje rejestracja spółki z o.o. w KRS

Z pewnością spora ilość osób nie wie ile kosztuje rejestracja spółki z oo w KRS. Na cenę tą składa się: opłata sądowa wniosku o rejestrację, która wynosi 350 zł, opłata za ogłoszenie w Monitorze Sądowym i Gospodarczym, która również wynosi 100 zł oraz wynagrodzenie dla firmy oferującej pomoc w zakresie rejestracji. Wniosek o wpis do Krajowego Rejestru Sądowego zgłasza się w wydziale gospodarczego sądu rejonowego, w odpowiednim dla spółki rejonie. Podczas składania wniosku do Krajowego Rejestru Sądowego należy brać pod uwagę formularz KRS-W3 , który należy poprawnie wypełnić i wysłać wraz z: umową spółki z o.o., dowodem wpłacenia opłaty za wpis do KRS, oświadczeniem członków zarządu o pokryciu kapitału zakładowego, dowodem ustanowienia członków organów, podpisaną listą wspólników przez wszystkich członków zarządu z uwzględnienie imion, nazwisk (lub firmy), nominalnej wartości ich wkładów oraz wzorami podpisów członków zarządu potwierdzone przez sąd bądź notarialnie.

Chcąc obniżyć koszty rejestracji warto zdecydować się na założenie spółki w systemie S24, w którym opłata od wniosku o wpis do KRS kosztuje tylko 250 złotych.

Jeżeli interesuje Państwa rejestracja spółki z o.o. w szybkim tempie to zapraszamy do działu „Rejestracja spółek” w celu sprawdzenia szczegółów usługi oraz do kontaktu z naszą firmą.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe