Ile kosztuje prowadzenie księgowości dla spółki z o.o.

Prowadzisz firmę w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Chciałbyś skorzystać z pomocy biura rachunkowego i przekazać mu część sowich obowiązków związanych z prowadzeniem ewidencji rachunkowych, rozliczeń podatkowych czy sporządzania dokumentacji? Zastanawiasz się ile kosztuje prowadzenie księgowości dla spółki z o.o.?

Nie mogę niestety udzielić precyzyjnej odpowiedzi na Twoje pytanie. Kwestia cennika w tym zakresie jest sprawą bardzo indywidualną. Uzależniona jest ona przede wszystkim od formy księgowości stosowanej w firmie, rzecz jasna pełna będzie o wiele droższa od uproszczonej. Kolejnym aspektem warunkującym koszt prowadzenia księgowości jest liczba sporządzanych w nim dokumentów. Jeżeli przedsiębiorstwo prowadzi rozbudowaną działalność, liczba sporządzanych w nim aktów i sprawozdań sprawi iż cena będzie wyższa niż w przypadku firmy księgującej zaledwie kilka faktur miesięcznie.

Nasze biuro oblicza indywidualną kwotę, bazując na wymienionych wyżej warunkach. Stwarzamy możliwość tworzenia indywidualnych pakietów usług. Nasz klient sam decyduje więc ile kosztuje prowadzenie księgowości dla spółki z o.o. w jego firmie.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe