Gotowe firmy Poznań

Chciałbyś podjąć się prowadzenia działalności gospodarczej? Zniechęca Cię jednak ilość formalności, jakich trzeba dopełnić? No tak. Jest ich dosyć sporo, zwłaszcza jeśli decydujemy się na założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, a nie do ukrycia jest fakt, że jest to najczęściej wybierana forma działalności. Jednak aby mogła powstać trzeba sporządzić jej umowę, dokonać rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym no i w dodatku złożyć wniosek o rejestrację w ZUS, US, GUS.

Co można zrobić aby spółka powstała bez tych wszystkich komplikacji? Skorzystać z usługi naszej Kancelarii, jaką są gotowe firmy Poznań. Na czym polega ta usługa? Na tym, że możesz u nas zakupić gotowe spółki z o.o.- tzn. takie, w których wszystkie wcześniej wymienione formalności są już załatwione. Wystarczy jedynie dokonać aktualizacji wpisów w KRS i już po dwóch dniach rozpocząć prowadzenie biznesu.

Jesteś zainteresowany rozwiązaniem gotowe firmy Poznań? Skontaktuj się z nami! udzielimy odpowiedzi na pytania, jeśli jakieś się pojawią, przedstawimy wszystkie szczegóły oferty i pomożemy Ci w szybkim rozpoczęciu działalności. Zachęcamy!

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe