Ile kosztuje e-podpis?

Ile kosztuje e-podpis? Gdzie można kupić e-podpis? Jak działa kwalifikowany podpis elektroniczny? Na te i wiele podobnych pytań nasi eksperci odpowiadają codziennie, wyjaśniając Klientom pełne zagadnienie związane z podpisami elektronicznymi.

Kwalifikowany podpis elektroniczny w ostatnich miesiącach stał się bardzo popularny, a jego zastosowanie ciągle poszerza swój zakres. E-podpis stanowi nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia podpisanie dokumentu elektronicznego za pomocą komputera i karty lub telefonu i aplikacji. Wykorzystywany jest do kontaktów z urzędami, KRS, pracownikami, kontrahentami, a nawet klientami.

Zakup certyfikowanego podpisu nie generuje wysokiego kosztu, warto mieć na uwadze, że jest to pewnego rodzaju inwestycja, która się zwróci. Cena e-podpisu zależy od wybranego pakietu i okresu jego ważności. Średni koszt zakupu podpisu standardowego na rok to około 400zł.

Ile kosztuje e-podpis?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami którzy przedstawią pełną ofertę i pomogą w wyborze i zakupie podpisu kwalifikowanego firmy Certum, której partnerem jest nasza kancelaria.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe