• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZwolnienie z ZUS

Wiele osób planujących rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej obawia się kosztów jakie będzie musiał ponosić już od początku podjęcia działań związanych z własną firmą. Nie każdy przedsiębiorca zdaje sobie jednak sprawę z tego, jak wiele sposobów na dokonanie oszczędności mają w dzisiejszych czasach przedsiębiorcy w naszym kraju.

Jednym ze sposobów zoptymalizowania kosztów prowadzenia działalności jest zwolnienie z ZUS. Jak powszechnie się przyjęło nie ma możliwości uzyskania zwolnienia z konieczności odprowadzania składek na rzecz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Nie każdy jednak wie o tym, że właściciele spółek z ograniczoną odpowiedzialnością mają możliwość niepłacenia składek jeśli tylko prowadzona przez nich spółka posiada co najmniej dwóch wspólników. Podział udziałów nie musi być równy, wystarczy przekazać komuś chociażby jeden procent.

Jak więc sami Państwo widzą bezwonne z ZUS bardzo łatwo jest uzyskać. Rozważając założenie działalności w formie spółki z o.o. warto pamiętać o tej, bez wątpienia jednej z najważniejszych, zalet tej formy prawnej.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.