• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZmiana składu rady nadzorczej wpis do krs

Zmiana składu rady nadzorczej wpis do KRS to obligatoryjny obowiązek zarządu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Każdorazowe odwołanie członka rady nadzorczej i fakt powołania innej osoby na to stanowisko należy zgłosić do Krajowego Rejestru Sądowego w ciągu 7 dni od zaistnienia zmiany. Zgłoszenie dokonywane jest na odpowiednim formularzu zgłoszeniowym i musi zawierać wszystkie wymagane prawem załączniki. Wymaganymi dokumentami są m.in.: dokument odwołujący członka Rady Nadzorczej, dokument powołujący nowego członka Rady Nadzorczej, dokument wykazujący dane osobowe nowego członka rady, poświadczony wzór podpisu nowego członka rady nadzorczej oraz dowód uiszczenia opłaty sądowej za wpis zmian.
Warto tutaj zaznaczyć, że niedopełnienie procedury aktualizacji informacji w KRS w zakresie składu rady nadzorczej może przysporzyć wielu problemów spółce.

Zmiana składu rady nadzorczej wpis do krs oferta

Zmiana składu rady nadzorczej wpis do KRS to obowiązek, w którego dopełnieniu eksperci naszej Kancelarii Prawnej pomogą. Zajmujemy się gromadzeniem wymaganych dokumentów wraz z ich wypełnieniem oraz złożeniem w Rejestrze Przedsiębiorców za pośrednictwem Portalu Rejestrów Sądowych lub systemu S24. Zapraszamy do poznania naszej oferty. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty naszych usług oraz zakresu aktualizacji danych w KRS.

Profesjonalna pomoc i wsparcie dla przedsiębiorców z całej Polski.

Sprawdź ofertę w zakresie aktualizacji KRS

▸▸▸Oferta aktualizacji danych PDFDane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.