• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZmiana prezesa w spółce z o.o.

Zmiana prezesa w spółce z o.o. to bardzo poważna decyzja, którą podejmuje się podczas zgromadzenia wszystkich wspólników. Kwestia ta powinna być rozpatrzona po uwzględnieniu wszystkich za i przeciw, które będą wiązały się z późniejszymi konsekwencjami.

Osoba, która zarządza spółką musi być odpowiednio do tego zadania przygotowana, a najlepiej by było, gdyby wiązało się to także z doświadczeniem. Niektórym wydaje się, że ta praca nie wymaga poświęceń i wyrzeczeń i spokojnie każdy może zająć tą posadę, sprawdzając się bez problemu. To właśnie jest błąd, gdyż jeśli firmą będzie zarządzała nieodpowiednia osoba, to wówczas jedynym wyjściem będzie zmiana prezesa w spółce z o.o.. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – ktoś, kto nie zna się na prowadzeniu firmy nie powinien się tym zajmować. Rzecz jasna, wszystkiego można się nauczyć, ale na to potrzeba czasu.

Tak więc jeżeli prowadząc działalność gospodarczą, planujesz zmienić skład osób nią zarządzających, to zastanów się czy aby na pewno konieczna jest zmiana prezesa spółki z o.o..

Nasza Kancelaria pomaga w dokonaniu zmiany prezesa w KRS w spółce z o.o. (sporządzamy i składamy odpowiednie wnioski). Zainteresowanych prosimy o kontakt.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.