• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZmiana aktu notarialnego przy zakupie spółki

Prowadzenie działalności gospodarczej rozpocząć można na wiele sposobów, istnieje możliwość założenia spółki przez internet, zakup gotowego podmiotu i rejestracji spółki, która jest najbardziej popularną opcją, pomimo że wiąże się z licznymi formalnościami, koniecznością sporządzania wniosków czy kompletowania dokumentacji.

Kupno spółki to wygodne rozwiązanie, powinniśmy jednak pamiętać, że korzystając z niego konieczna jest zmiana aktu notarialnego przy zakupie spółki i zgłoszenie wprowadzanych zmian do Krajowego Rejestru Sądowego. Pomimo tych obowiązków wciąż jest to rozwiązanie ograniczające kwestie formalne w zasadzie do minimum i znacznie przyspieszające procedurę, ponieważ nie wiąże się z koniecznością oczekiwania na rozpatrzenie wniosku przez sąd i wydanie postanowienia.

Warto korzystać z opcji pośrednictwa i podjąć współpracę z firmą, która oferowała będzie znalezienie dla nas spółki i znajdzie się wszelkimi formalnościami a w jej usługach znajdzie się nawet zmiana aktu notarialnego przy zakupie spółki.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00