Cena zmiany aktu notarialnego przy zakupie spółki

Jednym z sposobów na założenie własnej działalności gospodarczej jest zakup gotowej spółki od firmy, która zajmuje się obrotem spółkami. Taka spółka posiada wszystkie niezbędne dokumenty oraz umożliwia bardzo szybkie rozpoczęcie aktywnego działania na rynku. Cena takiej spółki jest wyższa od usługi rejestracja spółki, jest to wynikiem wszystkich formalności, które zostały przeprowadzone, stażem spółki na rynku gospodarczym. Do ceny jaką przedsiębiorca musi zapłacić wliczona zostaje cena zmiany aktu notarialnego przy zakupie spółki.

Podczas rejestracji spółki konieczne jest sporządzenie jej umowy w formie aktu notarialnego, która stanowi podstawę dla funkcjonowania spółki na rynku. W sytuacji kiedy spółka zmienia swojego właściciela wszystkie określone w umowie spółki parametry takie jakie skład jej zarządu, nazwa spółki czy też zakres prowadzenia działalności ulegają zmianie niezbędne jest więc dokonanie zmian aktualizujących.

Nasza Kancelaria zajmuje się sprzedażą spółek, obsługujemy cały proces nabycia spółki tak aby Klient nie musiał wykonywać wielu formalności. Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar