• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZałożenie spółki kapitałowej

Założenie spółki kapitałowej wiąże się ze sporządzeniem umowy w formie aktu notarialnego oraz rejestracją w Krajowym Rejestrze Sądowym. Aby podmioty te mogły funkcjonować, należy również wnieść do nich wkłady na pokrycie kapitału zakładowego. W przypadku spółki z ograniczoną odpowiedzialnością minimalny kapitał początkowy wynosi 5 tysięcy złotych, natomiast w przypadku akcyjnej- 100 tysięcy złotych.

Nie masz głowy do zarejestrowania swojej firmy? Możemy Ci w tym pomóc. Nasza firma na co dzień zakłada i sprzedaje spółki z o.o. Są one bowiem najczęściej wybierane przez przedsiębiorców. My natomiast staramy się ułatwić start w działalności gospodarczej, bo wiemy, ile formalności jest z tym związanych. Wybierając ofertę naszej Kancelarii możesz zatem zaoszczędzić czas, ominąć wypełnianie wniosków i oczekiwanie w urzędowych kolejkach. Proces rejestracji przeprowadzamy w ciągu tygodnia, najwyżej dwóch.

Jesteś zainteresowany proponowanym przez nas rozwiązaniem? Nie czekaj! Zadzwoń i skorzystaj! Założenie spółki kapitałowej z nami to żaden problem!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.