• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówZałożenie jednoosobowej działalności

Wiele osób postanawiających poprowadzić własną firmę decyduje się na założenie jednoosobowej działalności gospodarczej. Podmiot taki charakteryzuje się szeregiem pozytywnych aspektów, zwłaszcza dla osoby, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z wielkim światem biznesu, stąd też tak ogromne zainteresowanie tego typu podmiotami.

Przede wszystkim jednoosobowa działalność gospodarcza nie wymaga kapitału zakładowego. Jest to ogromne udogodnienie dla nowych przedsiębiorców, którzy na początku swojej działalności nie dysponują zbyt dużymi środkami. Rejestracja tego podmiotu także nie wiąże się z opłatami ewidencyjnymi.

Decydując się na założenie takiej jednostki przedsiębiorca może wybrać każdą z możliwych form opodatkowania. Dzięki temu kwestię podatków może w pełni dostosować do własnych potrzeb.

Jeżeli szukają Państwo pomocy w rejestracji jednoosobowej działalności gospodarczej, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy z przyjemnością omówią ofertę naszej firmy.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki