• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZałożenie działalności gospodarczej w Polsce

Otwarcie i prowadzenie własnej firmy może wydawać się tylko z pozoru proste. Założenie działalności gospodarczej w Polsce jest zadaniem, które przeraża wiele osób. Chodzenie po urzędach, wypełnianie wielu dokumentów, załatwianie ogromnej ilości spraw, a przede wszystkim znajomość obowiązujących zasad, norm i przepisów prawnych.

Nasza firma zajmuje się tym na co dzień, od kilku lat. Założyliśmy już bardzo wiele nowych podmiotów gospodarczych, przez co zyskaliśmy zadowolenie setki klientów. Świadczymy tanie, lecz solidne usługi. Do każdego zleconego nam zadania podchodzimy z profesjonalizmem i wykonujemy je bardzo rzetelnie.

Jeśli pragną Państwo przeprowadzić założenie działalności gospodarczej w Polsce, zachęcamy do zlecenia tego zadania nam. Założymy dla Państwa spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, spółkę komandytową oraz spółkę komandytową z o.o.
Polecamy w zamian za założenie działalności gospodarczej w Polsce zakup naszych gotowych już spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Są to czyste, zarejestrowane podmioty, które posiadają wszystkie dokumenty.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą oferta handlową, która zawiera więcej informacji. Gwarantujemy, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


TRWA PROMOCJA DO KOŃCA ROKU NA REJESTRACJĘ SPÓŁKI Z O.O.

🟥 NIŻSZA CENA: 850 PLN 🟥


➯Formularz wyceny rejestracji spółki📑 INNE NASZE USŁUGI

Przygotowanie i złożenie sprawozdania finansowego do KRS ⌚MINĄŁ TERMIN - skontaktuj się!
Założenie spółki z o.o. z wykorzystaniem optymalinych rozwiązań na tle NOWEGO ŁADU
Utworzenie i aktywacja skrzynki do e-doręczeń elektronicznych