• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Rejestracja spółki z oo oraz jej założenie nie należą do najprostszych zadań. Dlatego zawsze możesz skorzystać z pomocy specjalistów. Ale wchodzi w grę także inna możliwość - zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Gotowe spółki z oo, są to spółki dzięki którym możesz szybko i bez żadnej zwłoki zacząć prowadzić swoją działalność gospodarczą.

Nasza firma oferuje sprzedaż takich spółek, z siedzibą w największych polskich miastach tzn. w Krakowie, Warszawie, Katowicach oraz Poznaniu. Spółki te są czyste, co oznacza, że nie prowadziły żadnych operacji gospodarczych. Posiadamy także spółki ze stażem, czyli takie, które już na rynku istniały.

Po zakupie u nas spółki z oo, można rozpocząć prowadzenie swojej działalności gospodarczej już w dniu zakupu lub jeden, dwa dni później.
Zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest o wiele prostszy, niż jej zakładanie i rejestrowanie. Jeśli masz zamiar kupić gotową spółkę z oo, skontaktuj się z naszą firmą. Pomożemy we wszystkim i na pewno będziesz zadowolony.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.