• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup czystej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Ostatnio na horyzoncie Twoich planów pojawił się pomysł założenia własnej firmy? Zapewniam Cię, że to świetna inwestycja w przyszłość. Dlaczego? Pozwoli Ci to na ustabilizowanie Twojej jakże niepewnej dzisiaj sytuacji pracy. Założenie działalności gospodarczej okaże się czystym zyskiem pod warunkiem, ze dobrze poprowadzisz ją do sukcesu. Zacznij od początku. Po co przechodzić przez cały proces rejestracji spółki, skoro możesz ułatwić sobie na samym starcie i postawić na zakup czystej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Skorzystaj z tego rozwiązania i dąż do sukcesu!

Zakup czystej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością .. co to takiego? Czysta spółka to nic innego jak spółka, która nigdy wcześniej nie prowadziła działalności gospodarczej. Jest to bezpieczny rodzaj spółki. Nie posiada ona żadnych zobowiązań wobec US czy ZUS-u oraz innych podmiotów. Spółka ta nie prowadziła żadnych operacji gospodarczych, nie posiada aktywów, pracowników ani zobowiązań handlowych. Zakup spółki? To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą w szybki sposób realizować swój cel otworzenia własnej działalności pomijając długotrwały proces rejestracji spółki. Zakupiona spółka posiada wszelkie numery identyfikacyjne, spełnia wszystkie kryteria pozwalające na prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Dlaczego spółka z oo? Dlatego, że jest to najpopularniejsza forma prowadzenia działalności gospodarczej.

Stawiasz na bezpieczeństwo? Postaw na zakup czystej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Nasza firma oferuje Ci właśnie takie spółki z siedzibą w Krakowie, Warszawie, Katowicach i Poznaniu. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.