Jak szybko założyć firmę

Czasem zdarzają się sytuacje kiedy podmiot bardzo szybko chce założyć działalność gospodarczą w związku z ubieganiem się o dotację unijną, koniecznością wykonania czynności formalnych, które wymagają prowadzenia działalności gospodarczej lub z powodu innych czynników. Warto zastanowić się nad odpowiedzią na pytanie jak szybko założyć firmę?

Propozycję są różne, szczególnie ciekawym rozwiązaniem jest kupno gotowej spółki z o.o.. Zyskują Państwo podmiot prawny, który posiada już wszystkie dokumenty rejestracyjne i ma uregulowaną wartość kapitału zakładowego. Kupując gotową spółkę z o.o. umożliwiają sobie Państwo podjęcie działalności gospodarczej w ciągu 1-2 dni. Żadne inne rozwiązanie nie pozwoli na tak szybkie podjęcie czynnego działania na rynku.

Zakup gotowej spółki to najlepsza odpowiedź na pytanie jak szybko założyć firmę. Nasza Kancelaria specjalizuje się sprzedażą gotowych spółek, w swojej ofercie posiadamy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Jeśli zależy Państwu na czasie prosimy o kontakt.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe