• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakładanie spółki z o.o. dla obcokrajowców

Na założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością decyduje się wielu obcokrajowców, ponieważ do utworzenia danego podmiotu uprawnieni są niemal wszyscy niezależnie od kraju swojego pochodzenia. Jest to ogromne udogodnienie dla cudzoziemców, ponieważ w przypadku niektórych podmiotów gospodarczych wymaga się spełnienia konkretnych wymogów.

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością niestety jest procesem długim i skomplikowanym. Wymaga uzupełnienia licznych wniosków i formularzy i złożenia ich do poszczególnych urzędów. Przez formalności rejestracyjne procedura ta zajmuje kilka tygodni. Zakładanie spółki z o.o. dla obcokrajowców można jednak znacznie uprościć.

Aby pominąć te niedogodności warto zdecydować się na zakup gotowej spółki, czyli takiej której została już wpisana do należytych instytucji. Gotowa spółka z o.o. koniecznie musi być zatem wyposażona w numery NIP, KRS i REGON, kapitał zakładowy oraz umowę sporządzoną w formie aktu notarialnego. Kupując spółkę jedynym obowiązkiem potencjalnego przedsiębiorcy będzie złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.