• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakładanie spółki komandytowej w Krakowie

Spółka komandytowa jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby prowadzić większe przedsięwzięcie niż w ramach spółki cywilnej, jawnej lub partnerskiej i jednocześnie nie mają odpowiedniej ilości środków na pokrycie kapitału zakładowego wymaganego w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością czy akcyjnej.

Ten rodzaj działalności gospodarczej posiada dwie kategorie wspólników. Pierwsza z nich to komplementariusze odpowiadający za zobowiązania całym swoim majątkiem. Zajmują się oni reprezentacją i prowadzeniem spraw spółki. Druga kategoria to komandytariusze, którzy są w korzystnej sytuacji i ponoszone przez nich ryzyko jest na poziomie minimalnym. Odpowiadają oni bowiem za zobowiązania do wysokości oznaczonej sumy komandytowej.

Jeżeli interesuje Cię prowadzenie przedsiębiorstwa w takiej formie, polecamy Ci świetną ofertę zakładanie spółki komandytowej w Krakowie. Założymy spółkę za Ciebie, załatwimy wszystkie formalności i sprawy w urzędach. Dzięki nam zaoszczędzisz swój czas i nerwy. Zadowolenie z współpracy gwarantowane!

Wybierz usługę zakładanie spółki komandytowej w Krakowie i szybciej realizuj swój pomysł na biznes.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.