• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakładanie spółki 2017

Myślą Państwo o założeniu własnego biznesu w tym roku? Jednak proces rejestracji wygląda na dość przerażający oraz skomplikowany? Nie warto obawiać się tego, czemu można bezpiecznie zaradzić. Oferujemy Państwu zakładanie spółki 2017, czyli kompleksową pomoc w rejestracji.

Często przedsiębiorcy decydują się na samodzielną rejestrację, bo chcą zaoszczędzić. Jednak później w praktyce okazuje się, że w trakcie rejestracji pojawiają się komplikacje, które wydłużają proces założenia firmy. Istotna jest solidna znajomość obowiązujących przepisów prawnych oraz umiejętność zastosowania ich w praktyce. Wiedza teoretyczna okazuje się być niewystarczająca, szczególnie wtedy, gdy przepisy prawne nagle uległy zmianie.

W 2017 roku szykują się zmiany, które mogą sprawić, że rejestracja spółki jako płatnika VAT może okazać się trudniejsza. Wynika to z faktu konieczności zaostrzenia przepisów prawnych mających na celu zmniejszenie ilości oszustw podatkowych.

Nasza Kancelaria oferuje Państwu kompleksową pomoc w zakresie zakładania spółek. Przeprowadzimy cały proces w sposób bezpieczny oraz zgodny z obowiązującymi przepisami prawa. Zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania szczegółowych informacji.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00