• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakładanie sp z oo krok po kroku

Jeśli jesteś osobą ambitną, przedsiębiorczą i chcącą realizować swoje pasje i marzenia, to z pewnością interesuje Cię temat, jakim jest zakładanie sp z oo krok po kroku. Nie ma wątpliwości co do tego, że współcześnie każda osoba chciałaby prowadzić własne przedsiębiorstwo, mogąc zarządzać nim według własnego uznania. Nie każdemu jednak się to udaje, ponieważ wiele procedur, jakie wiążą się z założeniem własnej firmy, po prostu przerażają.

Natomiast osoby odważne nie zawsze wiedzą, jak się za to zabrać. Mimo wszystko, w ostatnim czasie w naszym kraju bardzo wzrosła liczba zarejestrowanych przedsiębiorstw. Każda osoba zainteresowana tym tematem może skorzystać z rady specjalistów lub po prostu zaczerpnąć wiedzy z Internetu.

Własna firma niesie ze sobą wiele korzyści, ale również wiele wyrzeczeń. Nie zawsze jest tak, jak mogłoby się wydawać. Ogrom obowiązków i niekiedy konieczność zostawania po godzinach, potrafią zniechęcić do działania. Jednak śmiało można stwierdzić, że korzyści pokrywają się z wadami. Tak więc zachęcam Cię do podjęcia kroku, jakim jest zakładanie sp z oo krok po kroku. Na pewno nie będziesz żałował swojej decyzji!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.