• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakładanie sp z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to jedno z najczęściej wybieranych form prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Na popularność tego podmiotu wpływa przede wszystkim ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Ponadto do jej założenia uprawnieni są niemal wszyscy bez względu na kraj swojego pochodzenia. Spółki z o.o. nie może założyć wyłącznie inna jednoosobowa spółka z o.o.

Zakładanie sp z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie ma wiele zalet toteż warto przemyśleć taką opcję. Niestety rejestracja spółki w stolicy może okazać się niezmiernie problematyczna i czasochłonna. Z tego powodu warto zdecydować się na zakup gotowej spółki zarejestrowanej w stolicy. Tym sposobem w przeciągu jednego dnia możemy nabyć spółke pod która możemy natychmiast poprowadzić działalność na rynku.

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowane w stolicy na sprzedaż dostępne są w ofercie naszej naszej firmy. Jeżeli są Państwo zainteresowani zachęcamy do kontaktu, chętnie przedstawimy szczegóły naszej oferty oraz odpowiemy na wszelkie pytania.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00