• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówWykonywanie usług księgowych

Prowadzenie księgowości należy do tych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej, które sprawiają przedsiębiorcom naprawdę dużo problemów. Na szczęście są biura rachunkowe i księgowi, którzy oferują w tej kwestii swoją pomoc i wsparcie.
Wykonywanie usług księgowych było do niedawna przywilejem tylko wybranych. Tylko osoby spełniające warunki dotyczące doświadczenia, wykształcenia i kwalifikacji miały możliwość zdobycia certyfikatu księgowego, nadającego uprawniania do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Niedawno jednak nastąpiła zmiana przepisów, certyfikat zniesiono, a wykonywanie usług księgowych stało się możliwe w zasadzie dla każdego.

Warto jednak dołożyć wszelkich starań i dokonać selekcji w kwestii wyboru odpowiedniego podmiotu zajmującego się prowadzeniem ewidencji w firmie. Jest to zbyt ważne zadanie aby zlecać jego wykonanie osobom nie posiadającym stosownych umiejętności.

Warto zajrzeć na przykład do oferty naszej firmy. Posiadamy doświadczenie i wiedzę, czyli wszelkie potrzebne predyspozycje do prawidłowego prowadzenia księgowości.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.