• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówWspółpraca z biurem księgowym

Zastanawiasz się, czy współpraca z biurem księgowym jest dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem? Jeśli chcesz poznać odpowiedź, to zapoznaj się z naszą ofertą! Jesteśmy biurem rachunkowym, które od lat cieszy się satysfakcją swoich Klientów. Możemy pomóc również Tobie.

Prowadzenie własnej firmy to bardzo wymagające zadanie. Przedsiębiorca ma na głowie mnóstwo obowiązków, które czasem ciężko ze sobą pogodzić. Nie ma tu miejsca na żadną, nawet najmniejszą pomyłkę. Jedną z najważniejszych i najbardziej wymagających kwestii jest księgowość. Aby była ona rzetelnie i fachowo prowadzona, potrzebny jest specjalista z odpowiednim wykształceniem. Nie próbuj więc samodzielnie zajmować się księgami rachunkowymi firmy! Możesz w ten sposób narazić się na nieprzyjemne konsekwencje, a przecież rozwiązanie tego problemu jest bardzo proste! Wystarczy nawiązać współpracę z biurem rachunkowym, które zajmie się wszystkim za Ciebie. Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie oraz rozwiejemy wątpliwości.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00