Rejestracja spółek z o.o bez notariusza

Proces założenia nowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest skomplikowany. Spółkę z o.o. można założyć w dwojaki sposób: tradycyjne lub w trybie S24 (przez internet).

Zakładanie spółek online jest znacznie lepszym rozwiązaniem. Dzięki takiej możliwości nowy przedsiębiorca zaoszczędza swój cenny czas. Rejestracja spółek z o.o bez notariusza pozwala także ograniczyć koszty. Cała procedura założenia firmy odbywa się zdalnie, dzięki czemu nie trzeba wychodzić z domu. Ręczne wypełnianie dokumentacji rejestracyjnej również stało się zbędne – wszystkie wymagane dokumenty składa się elektronicznie.

Nasze biuro specjalizuje się w rejestracji nowych spółek z ograniczona odpowiedzialnością. Obecnie owe spółki zakładamy w sposób elektroniczny, jednak na życzenie Klienta jesteśmy w stanie przeprowadzić tradycyjny proces założenia spółek. Nasi specjaliści znają się na swojej pracy, dlatego dajemy gwarancję prawidłowego wykonania usługi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjnie cenową oferta.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe