• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówWłasna działalność gospodarcza

Własna działalność gospodarcza jest dla ludzi pomysłowych, wytrwałych w dążeniu do celu mimo napotykanych przeszkód., odważnych, pewnych siebie, ale także szybko nawiązujących kontakty z innymi. Posiadasz chociaż połowę tych cech? To znak, że możesz zacząć myśleć o własnej firmie!

W dzisiejszej szarej rzeczywistości, bez perspektyw na znalezienie pracy, gdzie ciągle słyszy się o pustce na rynku pracy, warto pomyśleć o realizacji pomysłu jakim jest własna działalność gospodarcza. Podstawowym argumentem motywującym może być na pewno fakt, że to da Ci ustabilizowanie Twojej sytuacji finansowej. Prawdą jest, że możesz ponieść stratę, jednak jeżeli będziesz konsekwentnie dążył do celu i Twoja droga będzie zorganizowana, to bądź pewien, że będzie to droga sukcesu doprowadzająca Cię do zysku. Przecież właśnie na tym Ci zależy otwierając firmę.

Proces rejestracji firmy nie jest prosty, lecz zawsze możesz liczyć na pomoc specjalistów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu z pewnością wybiorą dla Ciebie najlepszą ścieżkę sukcesu. Własna działalność gospodarcza jest właśnie dla Ciebie! Nie czekaj. Wyprzedź tych, którzy dopiero myślą o podjęciu działań w celu otworzenia firmy.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.