S24 spółka

Każdy przedsiębiorca, który w sposób poważny rozważa decyzję o podjęciu własnej działalności gospodarczej powinien wiedzieć, że istnieją dwa sposoby pozwalające założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Pierwszym z nich jest rejestracja tradycyjna, która polega na wypełnieniu odpowiednich wniosków oraz dostarczeniu ich między innymi do Urzędu Skarbowego czy Krajowego Rejestru Sądowego. Drugą opcją jest zakładanie spółki online. Dzięki rejestracji za pomocą systemu s24 spółka może stać się gotowa do rozpoczęcia działań już po upływie doby. Jest to szybki i jednocześnie bardzo prosty sposób, sprowadza się tylko i wyłącznie do uzupełnieniu krótkiego formularza i wpłacenia kapitału zakładowego w wysokości 5 tysięcy złotych. Wszystko zajmie nam około godziny, bez wychodzenia z domu, bez konieczności korzystania z pomocy doradcy księgowego.

Po zakończeniu rejestracji w systemie s24 spółka jest gotowa do użytku, niczym nie różni się ona od tej, którą zakłada się w sposób tradycyjny. Jest to rozwiązanie znacznie ułatwiające całą procedurę, dzięki niemu unikniemy kolejek oraz oczekiwania na rozpatrzenie naszych wniosków.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe