• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUsługi kadrowe

Większość przedsiębiorców nie wie o tym, jak ważne jest prawidłowe wypełnianie obowiązków wynikających z zatrudnienia pracowników. Często bagatelizują oni problem mając nadzieje, że mogą w późniejszym terminie dopełnić wszystkich formalności. Niestety z dnia na dzień rośnie liczba przedsiębiorców, którzy zagrażają bezpieczeństwu swojej firmy poprzez niewłaściwe wypełnianie obowiązków.

Oferujemy usługi kadrowe, czyli pomoc związaną z przygotowaniem właściwej dokumentacji (zatrudnienie pracownika oraz rozwiązanie stosunku pracy), wystawienie świadectwa pracy, rozliczenia w ZUS oraz US. Decydując się na pomoc doświadczonej kadry specjalistów Klienci mogą w pełni skoncentrować się na rozwoju własnej działalności. My odciążamy ich od wielu spraw wynikających z księgowości oraz kadr.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do nawiązania współpracy z doświadczoną kadrą, która zadba o profesjonalizm przedsiębiorstwa. Każdy Klient naszego biura traktowany jest w sposób indywidualny, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak różnorodne potrzeby mają właściciele firm. Pragniemy zaznaczyć, że cennik naszego biura jest elastyczny, co oznacza, że wycena uzależniona jest od ilości dokumentów, liczby pracowników czy też formy księgowości.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.