• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaTanie biuro rachunkowe

Czy tanie biuro rachunkowe w rzeczywistości może okazać się tanie? Czy taki sposób zminimalizowania kosztów jest całkowicie bezpieczny? Czy istnieje możliwość profesjonalnej, ale taniej księgowości? Tak. Tanią, a zarówno bezpieczną i profesjonalną księgowość otrzymują Państwo poprzez podjęcie współpracy z naszym biurem.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż prowadzenie firmy wiążę się z wieloma kosztami. Szczególnie te koszty wzrastają, gdy przedsiębiorca chce prowadzić firmę w sposób bezpieczny. Często koszty przerażają wielu przedsiębiorców, ponieważ chcą oni rozwijać firmę, ale nie mają odpowiednich środków. Nasze tanie biuro rachunkowe oferuje księgowość opartą na wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu. Zaufało nam już wielu Klientów, którzy dzięki nam podnieśli prestiż oraz profesjonalizm swoich firm.

Jeżeli Państwo również myślą o powierzeniu księgowości w ręce ekspertów to zapraszamy do współpracy. Chętnie przedstawimy swoją ofertę. Podjęcie współpracy z naszym biurem księgowym okaże się właściwą decyzją!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.