• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówŚwiadczenie usług księgowych online

Wszystkie e-usługi są teraz bardzo popularne, a odbiorcy chętnie z nich korzystają.

W dobie nowoczesnej technologii nic w tym dziwnego, ponieważ dzięki internetowi wiele spraw można załatwić szybciej i taniej.

Świadczenie usług księgowych online oferuje wiele biur rachunkowych, które chcą podjąć się współpracy przez internet.

Na prowadzenie księgowości drogą internetową przedsiębiorca może zdecydować się samemu lub skorzystać z e-biura rachunkowego.

Zarówno małym przedsiębiorcom, którzy nie potrzebują rozbudowanej i kosztownej platformy księgowej online, jak i tym większym, których księgowość jest na tyle obszerna, że muszą korzystać z wysokiej jakości programów, zaleca się skorzystanie z usług księgowych.

Dlaczego?

Świadczenie usług księgowych online jest:

- stosunkowo tanie
- wygodne
- profesjonalne

Mówiąc tanie, na pewno można stwierdzić, że w porównaniu do całkowitych kosztów współpracy księgowej z biurem w tradycyjnej formie, e-biuro księgowe będzie zdecydowanie mniej kosztowne.

Dla każdego przedsiębiorcy, bez względu na etap rozwoju firmy, ważne jest, aby móc skupić się na prowadzeniu działalności, ale jednocześnie mieć stały dostęp do śledzenia działań księgowych działalności - to właśnie może zaoferować biuro księgowe online.

Oczywiście przedsiębiorca może zająć się księgowością internetową samodzielnie. Jednak nie zagwarantuje mu to bezpieczeństwa i profesjonalizmu, który posiadają certyfikowani księgowi.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00