Rejestrowanie prostej spółki akcyjnej

Już niebawem przedsiębiorcy będą mogli korzystać z unowocześnionego rodzaju spółki, którym będzie Prosta Spółka Akcyjna.

Będzie to forma prowadzenia działalności jakiej jeszcze w Polsce nie było. Nowoczesne i innowacyjne rozwiązania pozwolą na rozpoczęcie działalności wszystkim odważnym młodym osobom, które chcą wnieść na rynek nowości i świeże produkty/usługi.

Szczególnie łatwe jest rejestrowanie prostej spółki akcyjnej. W odróżnieniu od spółki akcyjnej, której rejestracja jest skomplikowana i czasochłonna P.S.A. można założyć szybko i bez komplikacji przez internet, analogicznie do rejestracji spółki z o.o.

Rejestrowanie prostej spółki akcyjnej przez internet dostępne jest dla posiadaczy e-podpisu kwalifikowanego, który wykorzystać później można w innych przypadkach, np. załatwień online .

Taki e-podpis przyda się nie tylko do rejestracji spółki, ale także do dalszego nią zarządzania. Wszystko za sprawą wprowadzenia do prostej spółki akcyjnej elektronicznej formy zarządzania, która dotyczy praktycznie wszystkich czynności związanych z funkcjonowaniem spółki.

Jeśli rejestrowanie prostej spółki akcyjnej wydaje się dla Państwa trudne-zapraszamy po fachowe porady do naszych specjalistów.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe