• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówStała obsługa prawna

Prowadzenie działalności gospodarczej, o czym przekonał się zapewne każdy, kto próbował sowich sił w świecie biznesu, to nie tylko sukcesy, korzyści i zysk. Własna firma wiąże się z mnóstwem formalności, nieustannymi trudnościami i problemami. Swojemu przedsiębiorstwu warto zapewnić współpracę z ekspertami, aby wymienione nieco wyżej negatywne aspekty, skutecznie ograniczyć do minimum.

Jedną z usług, z której skorzystanie rozważyć powinien każdy przedsiębiorca jest stała obsługa prawna. Jeżeli wytoczone zostanie przeciwko niemu postępowanie, będzie on potrzebował adwokata, który pomoże przebrnąć mu przez proces oraz zajmie się wszelkimi formalnościami z nim związanymi. Okaże się on także niezwykle przydatny w czasie rozwiązywania sporów z kontrahentami, które mogą pojawić się w trakcie prowadzenia działalności. Stała obsługa prawna, pozwala jednak uchronić firmę przed tego typu sytuacjami, gdyż przedsiębiorca ma możliwość stałego konsultowania pod względem zgodności z prawem, swoich działań i przedsięwzięć.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.