• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówStała obsługa prawna

Prowadzenie działalności gospodarczej, o czym przekonał się zapewne każdy, kto próbował sowich sił w świecie biznesu, to nie tylko sukcesy, korzyści i zysk. Własna firma wiąże się z mnóstwem formalności, nieustannymi trudnościami i problemami. Swojemu przedsiębiorstwu warto zapewnić współpracę z ekspertami, aby wymienione nieco wyżej negatywne aspekty, skutecznie ograniczyć do minimum.

Jedną z usług, z której skorzystanie rozważyć powinien każdy przedsiębiorca jest stała obsługa prawna. Jeżeli wytoczone zostanie przeciwko niemu postępowanie, będzie on potrzebował adwokata, który pomoże przebrnąć mu przez proces oraz zajmie się wszelkimi formalnościami z nim związanymi. Okaże się on także niezwykle przydatny w czasie rozwiązywania sporów z kontrahentami, które mogą pojawić się w trakcie prowadzenia działalności. Stała obsługa prawna, pozwala jednak uchronić firmę przed tego typu sytuacjami, gdyż przedsiębiorca ma możliwość stałego konsultowania pod względem zgodności z prawem, swoich działań i przedsięwzięć.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00