Założenie firmy sp. z o.o.

Założenie firmy sp. z o.o. nie jest zadaniem łatwym. Wymaga zaangażowania i poświęcenia dużej ilości czasu. Aby założenie firmy było ważne musimy wypełnić wiele dokumentów i formularzy oraz załatwić wiele spraw w urzędach.
Pierwszym krokiem jaki musimy wykonać jest zawarcie umowy spółki z o.o. w formie aktu notarialnego. Następnie konieczne jest udanie się do Krajowego Rejestru Sądowego i tam zarejestrowanie naszej firmy. Złożyć przy tym musimy wniosek rejestrowy wraz z załącznikami oraz inne potrzebne dokumenty. Nie możemy zapomnieć także o uiszczeniu obowiązkowych opłat.

Wszystkie te czynności zajmują zazwyczaj naprawdę dużo czasu. Ale dzięki nam i specjalistom u nas pracującym, założenie firmy sp. z o.o. stanie się o wiele łatwiejsze. Pomożemy ci we wszystkim. Sporządzimy potrzebne dokumenty i załatwimy wszystkie sprawy w urzędach. Ty nie będziesz musiał się niczym martwić. Wykonamy to w bardzo krótkim czasie, tak abyś go nie marnował, tylko mógł przeznaczyć na rozwój przedsiębiorstwa.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, chcesz poznać jej szczegóły i z niej skorzystać, to skontaktuj się z nami.