• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółki z 2015 roku

Jeżeli firma oferuje sprzedaż spółki z 2015 roku oznacza to, że posiada w swojej ofercie gotowe do natychmiastowego podjęcia działalności gospodarczej spółki, które zostały przez nią wcześniej zarejestrowane. Podmioty te mają zazwyczaj wszystkie numery rejestrowe takie jak NIP, REGON, KRS, w pełni uporządkowaną dokumentację i uregulowane kwestie formalne. Część ze spółek jest już zgłoszona do rejestru płatników VAT, część nie.

Sprzedaż spółki z 2015 roku jest usługą, na którą w ostatnim czasie znacznie wzrósł popyt. Przedsiębiorcy decydują się na zakup spółek stażowych przede wszystkim z uwagi na rozpoczynające się konkursy o dotację w ramach perspektywy finansowej opracowanej na lata 2014-2020 oraz ze względu na możliwość wzięcia kredytu i pożyczki. Staż spółki w znacznym stopniu zwiększa szanse na pozyskanie finansowego wsparcia na realizację planowanych działań i rozwój prowadzonej przez przedsiębiorcę działalności gospodarczej.

Rozważając zakup gotowej spółki z 2015 koniecznie należy jednak upewnić się czy posiada ona czysta historię i czy jest wolna od zadłużeń.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00