• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSprzedaż gotowej spółki z o.o. komandytowej

Jak uniknąć podwójnego opodatkowania w spółce z o.o.? Chociaż sposobów jest sporo, najlepszym i uniwersalnym jest założenie spółki z o.o. komandytowej. Mimo zalet jakie daje to rozwiązanie, założenie takiej spółki nie jest łatwe ani też szybkie.

Rejestracja spółki z o.o. komandytowej następuje inaczej niż pozostałych spółek handlowych. Wynika to głównie z tego, że powstaje z połączenia dwóch form - spółki z o.o. i komandytowej. Dlatego osoby tworzące taką formę działalności gospodarczej, muszą podjąć się założenia aż dwóch firm. To jeszcze bardziej komplikuje całą tę procedurę. W takim przypadku sprzedaż gotowej spółki z o.o. komandytowej, pomoże licznej grupie przedsiębiorców.

Sprzedaż gotowej spółki z o.o. komandytowej to jedna z usług znajdująca się w ofercie naszej firmy. Dzięki niej przedsiębiorcy nie tylko będą mogli szybko i sprawnie rozpocząć prowadzenie własnej działalności, ale dodatkowo uniknąć płacenia podwójnych podatków, zachowując ograniczoną odpowiedzialność za zobowiązania spółki. Korzyść jest podwójna, a oferta bardzo atrakcyjna. Wystarczy kontakt z nami, aby już dziś można było z niej skorzystać.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.