• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówSprzedaż gotowej spółki akcyjnej

Spółka akcyjna stanowi formę idealną do prowadzenia dużych interesów. Jej założenie umożliwia bezpieczne prowadzenie firmy zarówno samemu, jaki i wspólnie, a także pozyskanie dużego kapitału, potrzebnego do prowadzenia poważnych interesów.

Jak to zazwyczaj bywa założenie spółki akcyjnej, podobnie jak innych spółek handlowych to zadanie, wymagające poświęcenia czasu i spełnienia wielu obowiązków. Sporządzenie umowy, wypełnienie wniosków do KRS, ustanowienie członków zarządu czy udokumentowanie zebrania kapitału początkowego to zaledwie podstawowe czynności, jakie należy spełnić podczas samodzielnego zakładania spółki akcyjnej. Jeżeli nie zakłada się osobiście spółki, tylko kupuje się już gotową, można zyskać wiele. Po pierwsze oszczędza się sporo czasu, a po drugie nie trzeba samodzielnie spełniać wszystkich obowiązków, a więc zyskuje się dużą wygodę.

Zakup gotowej spółki akcyjnej czy komandytowej polega głównie na sporządzeniu umowy notarialnej oraz uiszczeniu opłaty za nabycie gotowej firmy. Po za tymi obowiązkami, nowy nabywca musi dopełnić ostatni wymóg, którym jest zmiana danych w KRS. Również w tym zakresie liczyć można na pomoc naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych naszą ofertą.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki