• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż gotowej spółki akcyjnej

Spółka akcyjna stanowi formę idealną do prowadzenia dużych interesów. Jej założenie umożliwia bezpieczne prowadzenie firmy zarówno samemu, jaki i wspólnie, a także pozyskanie dużego kapitału, potrzebnego do prowadzenia poważnych interesów.

Jak to zazwyczaj bywa założenie spółki akcyjnej, podobnie jak innych spółek handlowych to zadanie, wymagające poświęcenia czasu i spełnienia wielu obowiązków. Sporządzenie umowy, wypełnienie wniosków do KRS, ustanowienie członków zarządu czy udokumentowanie zebrania kapitału początkowego to zaledwie podstawowe czynności, jakie należy spełnić podczas samodzielnego zakładania spółki akcyjnej. Jeżeli nie zakłada się osobiście spółki, tylko kupuje się już gotową, można zyskać wiele. Po pierwsze oszczędza się sporo czasu, a po drugie nie trzeba samodzielnie spełniać wszystkich obowiązków, a więc zyskuje się dużą wygodę.

Zakup gotowej spółki akcyjnej czy komandytowej polega głównie na sporządzeniu umowy notarialnej oraz uiszczeniu opłaty za nabycie gotowej firmy. Po za tymi obowiązkami, nowy nabywca musi dopełnić ostatni wymóg, którym jest zmiana danych w KRS. Również w tym zakresie liczyć można na pomoc naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych naszą ofertą.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.