• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż dwuletniej spółki

Nasz własny pomysł na działalność? Chcesz go szybko zrealizować? Teraz masz taką szansę. Oferujemy bowiem sprzedaż dwuletniej spółki. Dzięki temu, że kupisz u nas spółkę z o.o. będziesz mógł szybko rozpocząć prowadzenie własnej firmy.

Nasze gotowe spółki z o.o. to spółki już zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym. Dzięki temu nie będziesz musiał chodzić po urzędach, wypełniać tak wielu dokumentów i czekać na decyzję. Cały proces zakupu odbędzie się tak szybko, że nawet nie zauważysz, a już będzie po wszystkim. Także twoja firma będzie mogła szybko wystartować z działalnością. Już 1 – 2 dni po wypełnieniu wszystkich niezbędnych formalności zacznie działać. Dzięki temu szybko się rozwinie i będzie przynosiła duże dochody.

Sprzedaż dwuletniej spółki jest całkowicie bezpieczna. Spółki, które posiadamy nie prowadziły jeszcze żadnej działalności. Z tego względu są czyste, co oznacza, że nie mają żadnych zadłużeń.

Jeśli interesuje cię nasza oferta, chcesz zakupić spółkę z o.o. i szybko z biznesem wystartować, to skontaktuj się z nami, a my ci to umożliwimy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.