• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSprzedaż czystych spółek

Decyzja o założeniu własnego przedsiębiorstwa to dobry wybór, który zapewni Ci lepszą przyszłość. Jeśli zdecydujesz się na prowadzenie działalności gospodarczej zyskasz niezależność, elastyczność i nauczysz się odpowiedzialności. Nic bardziej nie cieszy jak osiąganie sukcesów, które pozwolą na realizację marzeń.

Jeśli chcemy mieć własną firmę, należy przeanalizować, w jakiej formie najlepiej będzie ją prowadzić. Działalność osobowa, czy spółka? Myślę, że bardziej trafny wybór to spółka. Dlaczego? Pozwala nam ona bowiem na zmniejszenie ryzyka ponoszonego przy podejmowaniu działalności gospodarczej. Jedyną przeszkodą jest proces zakładania i rejestracji w KRS, którego nie da się pominąć, a który może się przeciągnąć nawet do miesiąca. Nie należy się jednak martwić. Aby pozbyć się tego problemu powstała opcja sprzedaż czystych spółek, dzięki której możesz rozpocząć działalność już w ciągu dwóch dni. W dodatku nie musisz martwić się formalnościami. Gotowe spółki są zarejestrowane w KRS oraz posiadają numery NIP i REGON. Umowa jest już spisana, więc możesz od razu zająć się prowadzeniem biznesu. Świetnie, prawda?

Czasem najprostsze rozwiązania są kluczem do sukcesu, więc wybierz sprzedaż czystych spółek, a będziesz zadowolony.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.