Rejestracja spółki komandytowej w Krakowie

Spółkę komandytową zakłada się w celu prowadzenia przedsiębiorstwa pod własną nazwą. Posiada ona szereg zalet. Np. ograniczenie odpowiedzialności komandytariusza do tzw. sumy komandytowej, nieokreślona jest minimalna wysokość kapitału zakładowego, istnieje ewentualność wyboru opodatkowania dochodów spółki stawką liniową oraz możliwość uczynienia komplementariuszem spółki z o.o. lub spółki akcyjnej i wiele innych korzyści.

Wybór tej formy działalności jest proponowany przez naszą firmę, zwłaszcza że posiadamy usługę rejestracja spółki komandytowej w Krakowie. Pozwoli ona na oszczędność czasu oraz ominięcie kolejek urzędowych. Wszystkie formalności załatwimy za Ciebie, a Ty szybciej rozpoczniesz prowadzenie własnego przedsiębiorstwa. To świetne rozwiązanie.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klienta oraz staramy się ułatwić start biznesu przedsiębiorcom. Gwarantujemy indywidualną oraz staranną obsługę każdej osoby. Dlatego nie warto czekać. Najlepiej od razu skorzystać z wariantu rejestracja spółki komandytowej w Krakowie i cieszyć się trafionym wyborem.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe