• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam społki zoo Warszawa

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to najczęściej wybierana forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Wiąże się ona z szeregiem zalet, między innymi brakiem odpowiedzialności wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę, koniecznością wniesienia niewielkiego kapitału zakładowego w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych, osobowością prawną, jak również faktem, że może być założona przez niemal każdego w dowolnym celu, pod warunkiem, iż jest on zgodny z przepisami prawa.

Rejestracja spółki zoo jest niestety długa i problematyczna. Formalności związane z dopełnieniem tego obowiązku zająć mogą nawet kilka tygodni. Na szczęście niedogodności te można w pełni pominąć decydując się na zakup gotowej spółki.

Sprzedam spółki zoo Warszawa to oferta naszej firmy skierowana do osób, które chcą szybko rozpocząć swoją aktywność na rynku. Oferujemy gotowe podmioty w pełni przygotowane do tego by natychmiast rozpocząć pod sobą prowadzenie firmy zarejestrowane w stolicy. Prestiżowa lokalizacja znacznie podnosi wiarygodność jednostki znacznie zwiększając jej szanse na pozyskanie klientów i kontrahentów.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00