• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę z o.o. 2 letnią

Ostatnio jeden z naszych klientów zadał nam pytanie odnośnie ogłoszenia, które znalazł poszukując gotowej spółki. Natrafił w sieci na komunikat “sprzedam spółkę z o.o. 2 letnią”. Chciał wiedzieć czy zakup takiej jednostki jest opłacalny i co w rzeczywistości zapewnia.

Zakup spółek od ostatnich kilku lat cieszy się wciąż wzrastającą popularnością. Wpłynął na to przede wszystkim długi i skomplikowany proces rejestracji. Przedsiębiorcy by pominąć wszelkie niedogodności z nim związane zazwyczaj decydują się na kupno gotowej spółki, szczególnie jeżeli chodzi o spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Zakup takiej jednostki daje nam na własność podmiot w pełni przygotowany do tego, aby poprowadzić pod nim firmę, a więc dysponujący kapitałem zakładowym, umową spółki oraz numerami NIP, KRS i REGON, które potwierdzają uzyskanie wpisów do poszczególnych instytucji.

Spółka 2 letnia to spółka, która została zarejestrowana na rynku dany okres czasu temu. Tym samym jednostka taka charakteryzuje się zwiększoną zdolnością kredytową, co niezwykle ułatwia funkcjonowanie zwłaszcza w przypadku początkującego przedsiębiorstwa.

2-letnie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością dostępne są także w ofercie naszej firmy. Zachęcam zatem do kontaktu w celu zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.