• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę z o.o. 2 letnią

Ostatnio jeden z naszych klientów zadał nam pytanie odnośnie ogłoszenia, które znalazł poszukując gotowej spółki. Natrafił w sieci na komunikat “sprzedam spółkę z o.o. 2 letnią”. Chciał wiedzieć czy zakup takiej jednostki jest opłacalny i co w rzeczywistości zapewnia.

Zakup spółek od ostatnich kilku lat cieszy się wciąż wzrastającą popularnością. Wpłynął na to przede wszystkim długi i skomplikowany proces rejestracji. Przedsiębiorcy by pominąć wszelkie niedogodności z nim związane zazwyczaj decydują się na kupno gotowej spółki, szczególnie jeżeli chodzi o spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Zakup takiej jednostki daje nam na własność podmiot w pełni przygotowany do tego, aby poprowadzić pod nim firmę, a więc dysponujący kapitałem zakładowym, umową spółki oraz numerami NIP, KRS i REGON, które potwierdzają uzyskanie wpisów do poszczególnych instytucji.

Spółka 2 letnia to spółka, która została zarejestrowana na rynku dany okres czasu temu. Tym samym jednostka taka charakteryzuje się zwiększoną zdolnością kredytową, co niezwykle ułatwia funkcjonowanie zwłaszcza w przypadku początkującego przedsiębiorstwa.

2-letnie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością dostępne są także w ofercie naszej firmy. Zachęcam zatem do kontaktu w celu zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.