• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę z kontem bankowym

Bardzo wiele osób zgłasza się do nas po poradę, że znaleźli ogłoszenie „sprzedam spółkę z kontem bankowym” i czy rozwiązanie to jest pewne i bezpieczne. Nasza odpowiedz praktycznie zawsze jest taka sama, a mianowicie – nigdy nie ma pewności czy dana spółka jest czysta i nie posiada żadnych zadłużeń, jeśli kupujemy ją od osoby fizycznej i prowadziła ona w przeszłości działalność gospodarczą.

W praktyce najczęściej okazuje się, że w pełni zaufać można podmiotom prawnym, które w swojej działalności zajmują się obrotem spółkami. Wówczas podmiot taki może zostać sprawdzony, a wszelkie dane odnośnie spółki otrzymujemy na papierze. Bardzo często w ofercie owych podmiotów znaleźć można różnorodne spółki i są to np.:
- nowe spółki,
- spółki stażowe,
- spółki z historią gospodarczą.

Z pewnością każdy przedsiębiorca dopiero planujący rozpocząć swoją działalność znajdzie dla siebie coś, co będzie odpowiadało jego oczekiwaniom. Jeśli zatem zainteresowało Państwa ogłoszenie „sprzedam spółkę z kontem bankowym”, koniecznie należy zapoznać się z naszą ofertą, gdyż posiadamy na sprzedaż już gotowe podmioty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki