• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę z dochodem

Jeśli interesuje Cię świat biznesu i finansów, jesteś przedsiębiorcom, prowadzisz własną firmę bądź dopiero planujesz rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej z pewnością niejednokrotnie spotkałeś się z oferta dotyczącą sprzedaży bądź zakupu firmy. Większość z podobnych propozycji wiąże się z podmiotami posiadającymi idealnie czyste historie gospodarcze co oznacza, że zostały zarejestrowane lecz nigdy nie podjęły aktywnej działalności.

Kiedy widzisz ofertę „sprzedam spółkę z dochodem” zapewne wydaje Ci się podejrzana- zupełnie niepotrzebnie. Często zdarza się, że przedsiębiorca, nawet jeśli prowadzi dochodowy biznes, chce bądź musi z niego zrezygnować. Przyczyn jest wiele: kłopoty osobiste, problemy zdrowotne, chęć zmienienia branży czy konieczność szybkiego pozyskania funduszy. Zakup takiego podmiotu do poważna i kosztowana inwestycja. Powinno się więc dokładanie przeanalizować sytuacje oferowanego przedsiębiorstwa i zbadać, czy nie posiada ono ukrytych zobowiązań bądź zadłużenia.

Jeżeli widzisz ogłoszenie „sprzedam spółkę z dochodem” i jesteś zainteresowany dokonaniem zakupu, powinieneś skonsultować się z doradcą gospodarczym bądź skorzystać z usług firmy świadczącej pośrednictwo.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.