• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę Rzeszów

Sprzedam spółkę Rzeszów - kiedy zakup spółki okazuje się być właściwym rozwiązaniem? Zakup czy rejestracja spółki?

Interesuje Państwa zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Powinni Państwo wiedzieć jakie korzyści będą Państwo mieli po założeniu takiej jednostki gospodarczej.

Zalety spółki z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością należy do grona kapitałowych spółek handlowych. Podmiot może zostać utworzony przez jedną osobę lub kilku wspólników. Warto tutaj podkreślić, że spółkę z o.o. nie może utworzyć inna jednoosobowa spółka z o.o.

Spółkę z o.o. mogą założyć osoby fizyczne i osoby prawne (bez względu na obywatelstwo i miejsce siedziby).

Jedną z największych zalet związaną z prowadzeniem spółki z o.o. jest ograniczona odpowiedzialność wspólników za długi spółki do wysokości wniesionych wkładów.

Co to oznacza? Każdy ze wspólników w razie długów jednostki gospodarczej będzie pociągnięty do odpowiedzialności jedynie do wysokości tego, co w daną spółkę zainwestował. Z tego powodu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością uważana jest za bardzo korzystną formę prowadzenia działalności. W przypadku, gdy inwestycja się uda wspólnicy będą mieli obowiązek podzielić zyski (wprost proporcjonalnie do udziałów jakie wnieśli), jeżeli biznes zbankrutuje to przedsiębiorcy stracą tylko tyle ile wnieśli na początku i nie będą pociągnięci do odpowiedzialności za długi.

Sprzedam spółkę Rzeszów - zakup czy rejestracja spółki?

Zakup spółki z pewnością pozwala w krótkim czasie rozpocząć prowadzenie firmy. Warto jednak zaznaczyć, że ryzykujemy możliwość zakupu zadłużonego podmiotu.
Rejestrując spółkę możemy w 1 dzień otworzyć firmę dopasowaną do naszych potrzeb i oczekiwań. Warunkiem szybkiej rejestracji spółki jest poprawność złożonych dokumentów oraz komplet załączników.

Rejestracja spółki Rzeszów, możliwość współpracy online

Są Państwo zainteresowani założeniem spółki? Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Wam podjąć najlepszą decyzję. Przeprowadzamy procedurę rejestracji spółki w imieniu klienta.

Oferty w formie PDF:
▸▸▸Oferta rejestracji spółki z o.o.
▸▸▸Oferta rejestracji prostej spółki akcyjnej
▸▸▸Aktualizacja danych w KRSDane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.