• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę Rzeszów

Interesuje Państwa zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Powinni Państwo wiedzieć jakie korzyści będą Państwo mieli po założeniu takiej jednostki gospodarczej.

Jedną z największych zalet związaną z prowadzeniem spółki z o.o. jest ograniczona odpowiedzialność wspólników za długi spółki do wysokości wniesionych wkładów.

Co to oznacza? Każdy ze wspólników w razie długów jednostki gospodarczej będzie pociągnięty do odpowiedzialności jedynie do wysokości tego, co w daną spółkę zainwestował. Z tego powodu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością uważana jest za bardzo korzystną formę prowadzenia działalności. W przypadku, gdy inwestycja się uda wspólnicy będą mieli obowiązek podzielić zyski (wprost proporcjonalnie do udziałów jakie wnieśli), jeżeli biznes zbankrutuje to przedsiębiorcy stracą tylko tyle ile wnieśli na początku i nie będą pociągnięci do odpowiedzialności za długi.

Są Państwo zainteresowani założeniem spółki? Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Wam podjąć najlepszą decyzję.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00