• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę 2015

Własne przedsiębiorstwo to dobry sposób nie tylko na zarabianie pieniędzy ale także na rozwijanie samego siebie. Aby cieszyć się własną firmą należy taką zarejestrować. Proces trwa czasem bardzo długo. Trwać może nawet do miesiąca czasu, w niektórych przypadkach zdarza się, że nawet dłużej. Dla niecierpliwych jest pewne rozwiązanie. Mianowicie chodzi o zakup gotowej spółki.

Czym jest gotowa spółka? To zarejestrowana już działalność gospodarcza. Posiada wszystkie wymagane numery jak NIP, REGON, VAT i VAT-EU. Cały czasochłonny proces rejestracji jest już dokonany za nas wcześniej.
W takiej formie przedsiębiorstwa, podjąć działalność można już nawet po jednym lub dwóch dniach od podpisania umowy zakupu.
Taka opcja cieszy się bardzo dużą popularnością wśród ogłoszeń internetowych. Można je znaleźć pod takimi frazami jak: "sprzedam spółkę 2015" lub "spółka na sprzedaż".
Nasza firma posiada usługę sprzedaży gotowych spółek. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, w celu zapoznania się z pełną ofertą.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.