• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę 2015

Własne przedsiębiorstwo to dobry sposób nie tylko na zarabianie pieniędzy ale także na rozwijanie samego siebie. Aby cieszyć się własną firmą należy taką zarejestrować. Proces trwa czasem bardzo długo. Trwać może nawet do miesiąca czasu, w niektórych przypadkach zdarza się, że nawet dłużej. Dla niecierpliwych jest pewne rozwiązanie. Mianowicie chodzi o zakup gotowej spółki.

Czym jest gotowa spółka? To zarejestrowana już działalność gospodarcza. Posiada wszystkie wymagane numery jak NIP, REGON, VAT i VAT-EU. Cały czasochłonny proces rejestracji jest już dokonany za nas wcześniej.
W takiej formie przedsiębiorstwa, podjąć działalność można już nawet po jednym lub dwóch dniach od podpisania umowy zakupu.
Taka opcja cieszy się bardzo dużą popularnością wśród ogłoszeń internetowych. Można je znaleźć pod takimi frazami jak: "sprzedam spółkę 2015" lub "spółka na sprzedaż".
Nasza firma posiada usługę sprzedaży gotowych spółek. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, w celu zapoznania się z pełną ofertą.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.