• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam biznes

Niektórzy przedsiębiorcy wraz z upływem czasu dochodzą do wniosku, że nie chcą bądź nie są w stanie dalej prowadzić działalności gospodarczej na własną rękę. Stają więc oni przed wyborem: sprzedam biznes czy może zlikwiduj? O wiele korzystniejszym rozwiązaniem jest sprzedanie swoich udziałów w spółce, ponieważ oprócz tego, iż otrzymują Oni określoną kwotę, to w dodatku inny (przyszły) przedsiębiorca może kontynuować ich działalność. Dla obydwóch stron rozwiązanie sprzedam biznes będzie korzystniejsze.

Problem pojawia się jednak w momencie rozpoczęcia poszukiwań przyszłego nabywcy spółki. Jeżeli i Ty w najbliższym czasie postanowisz sprzedać swój interes, zapewne zadasz sobie pytanie :czy sam zajmiesz się czynnościami mającymi na celu poszukiwanie osoby chętnej na zakup twojej firmy, czy może skierujesz się do Nas? Z nami oszczędzisz czas oraz nerwy. W szybszym czasie przebrniesz przez proces sprzedaży.

Nasza Kancelaria sporządzi za Ciebie umowę zbycia udziałów spółki oraz zajmie się nadzorem całego procesu, a przede wszystkim znajdzie dla Ciebie nabywcę.

Zajmujemy się pośrednictwem i prowadzimy bazę osób / firm zainteresowanych sprzedażą bądź zakupem biznesu.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.