• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam 2 letnie spółki z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to bardzo popularna forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Wpływa na to przede wszystkim niski kapitał zakładowy oraz ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę.
Ponadto spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością założyć może niemal każdy za wyjątkiem innej jednoosobowej spółki z o.o. Poprowadzić może ją także cudzoziemiec niezależnie od kraju swojego pochodzenia.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wiąże się z jednym bardzo negatywnym aspektem. Jest nim długa i problematyczna rejestracja. Czas jej przeprowadzenia może wynosić nawet kilka tygodni toteż wielu potencjalnych przedsiębiorców rezygnuje z jej założenia. Tymczasem niedogodności te można w pełni zniwelować poprzez zakup gotowej jednostki. Gotowa spółka to podmiot w pełni przygotowany aby poprowadzić pod sobą firmę. Oznacza to że dysponuje kapitałem zakładowym, umową oraz numerami NIP, KRS i REGON, które potwierdzają uzyskanie wpisów do poszczególnych urzędów. Nabywając taką jednostkę jedynym obowiązkiem przyszłego właściciela jest złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formia aktu notarialnego pod nadzorem notariusza.

W imieniu naszej firmy sprzedam 2 letnie spółki z o.o. czyli jednostki przygotowane, aby natychmiast poprowadzić pod nimi firmę. Nasze spółki istnieją na rynku już 2 lata. Jako jednak iż przez ten czas prowadziły wyłącznie bierną ich zakup jest w pełni bezpieczny.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.