• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSporządzenie umowy spółki z o.o.

Sporządzenie umowy spółki z o.o. jest obowiązkowym etapem w trakcie zakładania własnej działalności gospodarczej. Umowa spółki z ograniczoną odpowiedzialnością powinna być sporządzona w formie aktu notarialnego, który ma określać firmę, siedzibę spółki, przedmiot działalności spółki, wysokość kapitału zakładowego oraz ilość wspólników.

Sporządzenie umowy spółki z o.o. nie jest łatwe, gdyż łatwo o popełnienie błędów, które mogą całkowicie unieważnić umowę. Nie warto więc ryzykować nieważność, gdy jest możliwość skorzystania z pomocy naszej Kancelarii. Trzeba pamiętać o tym, że umowa powinna zawierać wartość nominalną udziałów poszczególnych wspólników oraz czas trwania spółki. Pominięcie ważnych aspektów umowy przedłuża drogę do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Jeżeli zależy Ci na sprawnym i bezproblemowym przebrnięciu przez etap jakim jest sporządzenie umowy spółki z o.o., to skontaktuj się z naszą Kancelarią, która zapewni Ci profesjonalne załatwienie wszystkich spraw założenia firmy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.