• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówSporządzanie listy płac i deklaracji PIT

Sporządzanie listy płac i deklaracji PIT to jedno z zadań jakie należy do działu kadr i płac. Jest to dział przedsiębiorstwa, który ponosi odpowiedzialność za odpowiednie prowadzenie kartotek zatrudnionych pracowników, prowadzenie rozliczeń z tytułu wynagrodzeń oraz dokonywanie operacji finansowych z właściwymi urzędami.

W przypadku kiedy przedsiębiorstwo zatrudnia bardzo dużą liczbę pracowników zadanie z zakresu działu kard i płac mogą być bardzo rozbudowane. W odpowiedzi na zgłaszane zapotrzebowanie klientów nasza Kancelaria opracowała dla Państwa ofertę, która między innymi umożliwia sporządzanie listy płac i deklaracji PIT przez zespół ekspertów z dziedziny księgowości oraz prawa pracy.

Powierzając naszej Kancelarii część zadań zyskają Państwo najwyższej jakości usługi w bardzo konkurencyjnych cenach. Grupa ekspertów zajmie się wykonaniem wszystkich czynności a Państwo będą mogli poświecić czas podstawowemu segmentowi prowadzonej działalności gospodarczej. W razie zainteresowanie ofertą prosimy o kontakt, udzielimy bardziej szczegółowych informacji.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki