• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółki z o.o. półrocznym stażem

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na zakup gotowej spółki. Dlaczego? Nabycie spółki pozwala ograniczyć czas wejścia na rynek. Gotowa spółka posiada całą dokumentację rejestrową oraz została założona przez ekspertów posiadających wiedzę oraz doświadczenie związane z zakładaniem firm.

Nasze biuro zakłada spółki już od wielu lat. Pomagamy przedsiębiorcom w otworzeniu własnego biznesu. W naszej ofercie spółki z o.o. półrocznym stażem, które przynoszą nabywcom ogrom korzyści. Jakich? Gotowa spółka z 6 miesięcznym stażem wzbudza większe zaufanie na rynku. Inwestorzy oraz kontrahenci chętniej nawiązują współpracę z właścicielami firm, które nie są „świeżymi spółkami” czyli dopiero zarejestrowanymi.

Zakup gotowej spółki ze stażem jest także właściwym rozwiązaniem dla osób, które chcą rozwijać swój biznes już od początku wejścia na rynek. Staż spółki zwiększa szansę na pozyskanie dodatkowych pieniędzy w formie dotacji lub kredytu.

Są Państwo zainteresowani zakupem spółki ze stażem? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty przygotowanej dla osób, które chcą otworzyć własny biznes.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.