• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółki komandytowe dla obcokrajowców

Zakładać, kupować i prowadzić swoje firmy w naszym kraju mogą nie tylko Polacy, ale również obcokrajowcy. Jednak przepisy prawa obowiązującego w Polsce konkretnie określają, kto może prowadzić dany rodzaj działalności. Czy spółki komandytowe dla obcokrajowców są dostępne?

Osoby pochodzące z krajów będących członkami Unii Europejskiej oraz Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu, jak również obcokrajowcy, którzy otrzymali od Urzędu do Spraw Cudzoziemców w Polsce statut uchodźcy, pozwolenie na zasiedlenie, zgodę na pobyt tolerowany lub korzystają z ochrony czasowej na terytorium Polski mogą prowadzić swoje firmy w każdym rodzaju formy prawnej. Natomiast pozostałe osoby, będące cudzoziemcami mogą zakładać tylko spółki komandytowe, akcyjne, komandytowo-akcyjne oraz spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Jeśli jesteś cudzoziemcem, który chce zacząć prowadzić firmę w Polsce i potrzebujesz w związku z tym pomocy, skontaktuj się z nami. Zdajemy sobie sprawę z tego, że polskie przepisy dotyczące rejestracji nowych podmiotów gospodarczych, są niejednokrotnie zawiłe i wymagają dużej znajomości prawa polskiego, dlatego chcemy zaproponować Ci usługę doradztwa. Możemy pomóc Ci także zarejestrować spółki komandytowe dla obcokrajowców.

Korzystając z naszych usług na pewno nie pożałujesz i dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów. Zadzwoń do nas z zapytaniem ofertowym, a nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania i szczegółowo przedstawi ofertę, jaką mamy dla Ciebie.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.