• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółka z o.o. z siedzibą w Warszawie

Skąd taka popularność w przypadku spółek z ograniczoną odpowiedzialnością?

Okazuje się, iż spółki z o.o. jako spółki kapitałowe cieszą się od dłuższego czasu największą i wciąż niesłabnącą popularnością wśród osób, które przymierzają się do założenia własnej działalności gospodarczej.

Najprawdopodobniej popularność ta jest związana jest z faktem, iż może ją założyć niemal każdy (nawet niezależnie od kraju pochodzenia). Cel prowadzenia działalności w formie spółki z o.o. może być dowolny, aczkolwiek ważne jest to, aby nie łamał zasad obowiązującego w Polsce prawa. Dodatkowym plusem jest ograniczona odpowiedzialność za wszelkie zobowiązania zaciągane przez daną spółkę, co wiążę się z tym, że wspólnicy mogą być spokojni o swój majątek.

Długa i kłopotliwa rejestracja spółki z o.o. powoduje, że liczne grono nowych przedsiębiorców decyduje się na zakup gotowej spółki, a więc podmiotu, który przeszedł już rejestrację i jest gotowy rozpocząć działalność. Takie właśnie spółki znajdują się w ofercie naszej firmy, zatem jeśli mają Państwo pytania bądź wątpliwości, zapraszamy do kontaktu!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.